Aicinām vērot putnus.

Viedoklis no dabaszinību skolotājas:

Šī putnu barotava tiks izmantota 1. līdz 6. klases skolēnu praktiskajos darbos. Martā skolēni attālināti vēros to, kādi putni dzīvo skolas apkaimē un piefiksēs putnu sugas, kuras apmeklē putnu barotavu. Tādējādi skolēni gūs priekšstatu par dzīvās dabas daudzveidību skolas apkārtnē. Šis ir lielisks veids, kā skolēniem veikt praktiskos darbus pandēmijas laikā, kad mācības notiek attālināti.

Viedoklis no direktores Sintijas Birziņas:

Priecājāmies par sadarbību ar Ventspils Augstskolu, kas piedāvā tehnoloģiskus risinājumus, kā skolēniem veikt praktiskos darbus dabaszinībās šajā grūtajā pandēmijas laikā. Šis ir tikai pirmais solis sadarbībā ar augstskolu. Plānojam, ka nākamajā mācību gadā skolēni šādas barotavas varēs veidot paši, apmeklējot augstskolas laboratorijas.

Viedoklis no: VeA ITF IZN vadītāja Jāņa Šates:

Mēs ļoti cenšamies, lai tās iespējas, kuras ir pieejamas Ventspils Augstskolas mācību laboratorijās būtu pieejamas arī Ventspils skolu skolēniem. Lai gan šis ir mazs, bet tomēr ļoti būtisks solis praktiskas sadarbības veidošanai ar skolām. Centīsimies, lai sadarbība ar Ventspils 2. pamatskolu kļūtu arvien ciešāka. Ilgtermiņā gribētu, lai skolotājiem Ventspils Augstskolas mācību laboratorijas kļūtu par vietu, kur vienkārši un brīvi var piekļūt dažādiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Cenšamies, šīs laboratorijas nepārtraukti attīstīt. Piemēram, nesen iegādājāmies lāzergriezēju, ar kura palīdzību var veidot dažādus projektus, kādi līdz šim nebija iespējami. Lūk, arī rezultāts – varam skolēniem piedāvāt “gudrās” putnu barotavas. 

Comments are closed.